˟

HAKKIMIZDA

CAHİT YAŞAR EREN ŞİRKETLER Gurubu, bünyesinde OTOMOTİV ve MADEN cilik sektörlerinde faaliyet gösteren 7 adet şirket bulunmaktadır.

1977 yılında aile şirketlerinde Jant üretiminde yönetici olarak iş hayatına başlayan kurucumuz Cahit Yaşar EREN, 15 yıllık jant ve akü üretimi çalışmalarından sonra kurduğu, iç ve dış ticaret, oto servis ve sanayi üretimi konularında faaliyet gösteren firmalarda 40 yıllık tecrübesinin ardından 2017 yılında yeni ve 2. El otomobil satış konusunda faaliyet gösteren Cahit Yaşar EREN A.Ş. ‘yi (CYEREN AUTO) markasıyla kurmuştur.

1995 yılında FIAT Yetkili Servis olarak İzmir – Bornova’da çalışmalarına başlayan MERKEZ SERVİS LTD.ŞTİ. miz bünyesinde FIAT marka yeni ve 2. El araçların satışının devamı olarak, CYEREN AUTO üst segment 2. El araç satışı yapmak üzere OTOPLAZA iş merkezinde faaliyete başlamıştır.

40 yıllık iş tecrübesiyle ve her biri kendi sektöründe lider firmalarımızın müşterilerimiz nezdinde kazanmış olduğu GÜVEN ile hayalinizdeki otomobillere uygun fiyat ve Cahit Yaşar EREN A.Ş. garantisi ile sahip olmak üzere şirketimize bekleriz.

Saygılarımızla,

CYEREN AUTO